Micelle Night Amino

#13_076
Amix Nutrition

Revolučný aminokyselinový doplnok stravy vytvorený pre použitie pred spaním.

Príchuť
Množstvo
21,75 €
s DPH
Množstvo
Na externom sklade [5-8 prac. dní]

Popis

Amix™ Micelle Night Amino je revolučný aminokyselinový doplnok stravy vytvorený pre použitie pred spaním. Tento doplnok stravy obsahuje peptidy micelárneho bielkovinového izoláte Micelle XL™, ktorý je typický svojimi obrími micel - molekulami, ktoré sa vstrebávajú veľmi pomaly a uvoľňujú tak postupne svoje aminokyseliny. Aminokyseliny sú základným stavebným prvkom bielkovín. Bielkoviny sa podieľajú na raste a udržanie svalovej hmoty.

Výhody:

·        obsahuje Micelle XL™

·        postupne uvoľňovanie

·        optimálny a úplný amino profil

·        skvelý doplnok pred spaním


Odporúčané dávkovanie: Pre osoby s telesnou hmotnosťou do 90 kg užiť 6 tabliet denne, ostatné nad 90 kg telesnej hmotnosti užiť 6 – 12 tabliet denne, prednostne pred spaním. Zapite dostatočným množstvom vody.

Zloženie:
Peptidy reštrukturalizovanej micelárneho Kazeínu / z mlieka / (mliečny bielkovinový izolát, sójový lecitín), látky protihrudkujúce mikrokryštalická celulóza, kroskarmelóza, stearát horečnatý, oxid kremičitý.

Alergény: Môže obsahovať stopy vajec, sóje, lepku, kôrovcov, orieškov a arašidov.

 

Upozornenie: Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Prípravok nie je určený na použitie ako náhrada pestrej stravy.

Skladovanie: Uchovávajte mimo dosahu detí. Skladujte v suchu pri teplote do 25 °C, chráňte pred priamym slnečným žiarením a pred mrazom.

Detaily produktu
#13_076
8 ďalších produktov v rovnakej kategórii:

Kód:: #21_005

Značka: Syntrax

Matrix Amino

Komplexné a efektívne aminokyseliny, ktoré športovci potrebujú pre svoj výkon, regeneráciu a rast svalov. 

Cena 19,30 €
Viac
Vypredané