Amino Pills

#13_072
Amix Nutrition

Aminokyselinový prípravok ideálny v období intenzívneho cvičenia a rysovania.

Príchuť
Množstvo
15,00 €
s DPH
Množstvo
Na externom sklade [5-8 prac. dní]

Popis

Amix™ Amino Pills je nový aminokyselinový prípravok ideálny v období intenzívneho cvičenia a rysovania, pretože má veľmi nízky obsah tuku a cukru. Amix™ Amino Pills je založený na unikátnom komplexe "Triple source amino complex" zloženého zo srvátkového hydrolyzátu, hovädzieho hydrolyzátu a sójového proteínového izolátu. Vďaka tomu môže dodať telu vyvážené spektrum vysoko kvalitných aminokyselín.

Výhody:

·        obsahuje všetkých 8 esenciálnych aminokyselín

·        výborne v období rysovania

·        vynikajúca nutričná kvalita


Odporúčané dávkovanie: Užite 5 tabliet 2 – 3 krát denne medzi jedlami. Zapite väčším množstvom vody. Pre maximálny účinok užite jednu dávku pred spaním.

Zloženie:
Aminokyseliny derivované z hydrolyzovaného hovädzieho proteínu, aminokyseliny derivované z hydrolyzovaného srvátkového proteínu (z mlieka), sójový proteínový izolát, mikrokryštalická celulóza, koloidný oxid kremičitý, sodná soľ karboxymetylcelulózy, stearylfumarát sodný, stearát horečnatý.

Alergény: Môže obsahovať stopy mlieka, vajec, sóje, lepku, kôrovcov, orieškov a arašidov.

 

Upozornenie: Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Prípravok nie je určený na použitie ako náhrada pestrej stravy.

Skladovanie: Uchovávajte mimo dosahu detí. Skladujte v suchu pri teplote do 25 °C, chráňte pred priamym slnečným žiarením a pred mrazom.

Detaily produktu
#13_072
8 ďalších produktov v rovnakej kategórii:

Kód:: #11_058

Značka: BioTechUSA

Beta Alanine

Aminokyselina v kapsulovej forme, ktorá v kombinácii s L-hystidínom vplýva na produkciu karnozínu.

Cena 12,90 €
Viac
Na externom sklade [5-8 prac. dní]