Synchro BCAA + Sustamine® Drink

#13_034
Amix Nutrition

Ľahko rozpustný, ochutený a osviežujúci nápoj.

Príchuť
Hmotnosť
16,90 €
s DPH
Množstvo
Na externom sklade [5-8 prac. dní]

Popis

Amix™ Synchro BCAA + Sustamine® Drink je unikátny doplnok stravy v práškovej forme vytvorený pre prípravu ľahko rozpustného, ​​chutného a osviežujúceho nápoja. Obsahuje aminokyseliny s rozvetveným reťazcom, tzv. BCAA (L-leucín, L-izoleucín, L-valín) v špeciálnom pomere 45:25:30 s prídavkom unikátnou zložky L-alanyl-L-Glutamín - Sustamine®. Aminokyseliny sú základným stavebným prvkom bielkovín, ktoré hrajú dôležitú úlohu v raste a vývoji svalovej hmoty.

Výhody:

·        podporuje rast a regeneráciu svalov

·        výborná rozpustnosť

·        osviežujúca chuť

·        obohatený o Sustamine®


Odporúčané dávkovanie: Zmiešajte 1 dávku (2 odmerky = 10 g) v 200 – 300 ml vody a užite ihneď po tréningu.

Zloženie:

Červený melón:
L-leucín, L-valín, L-izoleucín, regulátor kyslosti (kyselina citrónová), l-alanyl-l-glutamín Sustamín®, aróma, emulgátor (sójový lecitín), farbivo (medený chlorofylín), sladidlá (sukralóza, acesulfam-K).

Ovocný punč:
L-leucín, L-valín, L-izoleucín, regulátor kyslosti (kyselina citrónová), l-alanyl-l-glutamín Sustamín®, aróma, emulgátor (sójový lecitín), farbivo (repa červená), sladidlá (sukralóza, acesulfam-K).

Upozornenie:
Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Prípravok nie je určený na použitie ako náhrada pestrej stravy.

Skladovanie: Skladujete v suchu pri teplote do 25 °C, chráňte pred priamym slnečným žiarením a pred mrazom. Uchovávajte mimo dosahu detí.

Detaily produktu
#13_034
8 ďalších produktov v rovnakej kategórii: