Arginine

#13_032
Amix Nutrition

L-arginín v kapsulách.

Príchuť
Množstvo
12,00 €
s DPH
Množstvo
Na externom sklade [5-8 prac. dní]

Popis

Aminokyselina L-arginín je neesenciálna aminokyselina, ktorá je jednou z najdôležitejších zložiek bielkovín, ktoré podporujú tvorbu a udržiavanie svalov. Jeho základnou funkciou je zvýšenie prekrvenia periférií (prostredníctvom zvýšenej produkcie oxidu dusnatého NO), vyššia produkcia rastového hormónu, zlepšenie funkcie pohlavných orgánov a u mužov zvýšenie tvorby spermií.

Výhody:

·        zvyšuje hladinu oxidu dusnatého (NO)

·        podporuje zvýšenie sexuálnej výkonnosti

·        zlepšuje regeneráciu

·        podporuje tvorbu GH


Odporúčané dávkovanie: Užite 4 kapsuly denne, 30 minút po záťaži alebo rozdeľte túto dávku na 2 kapsule ráno s jedlom a na 2 kapsule večer pred spaním.

Zloženie: L-arginín base, želatínová kapsula (želatína, voda, farbivo: oxid titaničitý), protispekavé látky: stearát horečnatý, oxid kremičitý.

Upozornenie:
Nevhodné pre deti do 18 rokov, tehotné a dojčiace ženy, pri metabolických poruchách so zvýšenou hladinou arginínu, pre diabetikov a osoby s respiračným ochorením (napr. astma), ochorením srdca, ciev, pečene a obličiek a poruchami krvného tlaku. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Prípravok nie je určený na použitie ako náhrada pestrej stravy.

Skladovanie: Skladujete v suchu pri teplote do 25 °C, chráňte pred priamym slnečným žiarením a pred mrazom. Uchovávajte mimo dosahu detí.

Detaily produktu
#13_032
8 ďalších produktov v rovnakej kategórii: