Amino Hydro-32

#13_015
Amix Nutrition

Extrémne silný aminokyselinový doplnok.

Množstvo
26,00 €
s DPH
Množstvo
Na externom sklade [5-8 prac. dní]

Popis

Amino Hydro-32 je extrémne silný aminokyselinový doplnok s takmer 77 % obsahom čistých aminokyselín v 2000 mg tablete. Obsahuje veľmi vysoké percento vetvených aminokyselín BCAA a L-glutamínu, veľmi významné zložky, ktoré pôsobia pri intenzívnej záťaži ako ochrana svalov a podporujú rast kvalitnej svalovej hmoty. Ideálne pre všetkých, ktorí hľadajú kvalitný zdroj aminokyselín s maximálne rýchlym vstrebávaním .

Výhody:

·        urýchľuje a prehlbuje regeneráciu po výkone

·        podporuje rast kvalitnej svalovej hmoty

·        minimum potrebnej energie pre vstrebanie obsiahnutých aminokyselín

·        vyrobený technológiou  s 32 % stupňov hydrolýzy


Odporúčané dávkovanie: Užite 3 tablety 3 – 4 krát denne medzi jedlami alebo ihneď po skončení fyzického výkonu. Zapite dostatočným množstvom vody.

Zloženie:
Aminokyseliny odvodené z hydrolyzovanej srvátkovej bielkoviny, protihrudkové činidlo: mikrokryštalická celulóza; stabilizátory: hydrolyzát kolagénu, fosforečnan vápenatý, sodná soľ kroskarmelózy; protihrudkové činidlá: stearát horečnatý, oxid kremičitý.

Upozornenie:
Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Prípravok nie je určený na použitie ako náhrada pestrej stravy.

Skladovanie: Skladujete v suchu pri teplote do 25 °C, chráňte pred priamym slnečným žiarením a pred mrazom. Uchovávajte mimo dosahu detí.

Detaily produktu
#13_015
8 ďalších produktov v rovnakej kategórii:

Kód:: #11_068

Značka: BioTechUSA

BCAA Elite

Megadávky komplexných aminokyselín vo forme BCAA s pridaným HMB a minerálmi. Prémiový produkt najnovšej generácie so 7 účinnými látkami.

Cena 22,90 €
Viac
Na externom sklade [5-8 prac. dní]