Mega Amino 3200

#11_067
BioTechUSA

Aminokyselinová formula v tabletovej forme.

Príchuť
Množstvo
9,50 €
s DPH
Množstvo
Na externom sklade [5-8 prac. dní]

Popis

Mega Amino 3200 je navrhnutý tak, že obsahuje všetky esenciálne aminokyseliny (EAAs), podmienečne esenciálne aminokyseliny (CAAs) a neesenciálne aminokyseliny (UAAs), ako aj aminokyseliny s rozvetveným reťazcom (BCAA).

Špeciálne vyvinuté pre začínajúcich športovcov a kulturistov. Denné dávky Mega Amino 3200 obsahujú 6600 mg aminokyselín, podporujúcich rast čistej svalovej hmoty a regeneráciu svalov po tréningu.

Mega Amino 3200 sa dostávajú počas vstrebávania do krvného obehu, čo pomáha udržať plynulú pozitívnu dusíkovú rovnováhu, zabraňuje katabolickým procesom, podporuje anabolický rast svalov a znižuje pomer telesného tuku. V ľudskom organizme aminokyseliny nie sú tvorivou súčasťou len kostrového svalstva, ale aj hladkých svalových tkanív. Mega Amino 3200 sa veľmi rýchlo vstrebávajú, preto sa rýchlo dostanú do krvného obehu a tým stimulujú tvorbu hormónov a enzýmov.

Výhody:

·        rýchla vstrebateľnosť

·        podporuje rast a ochranu svalovej hmoty

·        zlepšená regenerácia

·        pomáha pri odbúravaní tukov

·        zabraňuje katabolizmu

Odporúčané dávkovanie: Užite jednu dávku (4 tablety) 15 minút pred tréningom a jednu dávku ihneď po tréningu. V netréningové dni užívajte jednu dávku ráno a jednu dávku večer.

Zloženie:
Aminokyselinový komplex 52%, maltodextrín, protihrudkujúce látky (oxid kremičitý, mastenec, celulóza, horečnaté soli mastných kyselín), laktóza.

Alergény: Môže obsahovať stopy sóje a mlieka.

Upozornenie: Uskladňujte mimo dosahu malých detí. Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Nesmie sa používať ako náhrada pestrej stravy.

Skladovanie: Uchovávajte dobre uzatvorené na suchom mieste pri teplote 5-25°C a relatívnej vlhkosti vzduchu do 70%, mimo dosahu zdrojov tepla a priameho slnečného žiarenia.

Detaily produktu
#11_067
8 ďalších produktov v rovnakej kategórii: