HMB

#11_065
BioTechUSA

Kapsule obsahujúce beta-hydroxy-beta-methylbutyrát monohydrát vápenatý.

Príchuť
Množstvo
16,90 €
s DPH
Množstvo
Na externom sklade [5-8 prac. dní]

Popis

Získajte z vášho cvičenia maximum a ukážte sa v najlepšej forme. Ťažký tréning je len súčasť úspechu. Musíte byť opatrní, ak nechcete prísť o výsledok vašej ťažkej práce a investovanej energie. Maximujte váš výkon a dosiahnute postavu, po akej túžite.

Čo je HMB?

Beta-hydroxy-beta-methylbutyrát je organická kyselina, derivát aminokyseliny a ešte konkrétnejšie metabolit esenciálnej aminokyseliny – L-leucín, ktorá je produkovaná aj v ľudskom tele. HMB zmierňuje poškodenie membrán svalových buniek a zlepšuje regeneráciu, čím dochádza k zvyšovaniu sily a nárastu svalovej hmoty. Zvyšuje tiež využiteľnosť prijímaných bielkovín na stavbu svalovej hmoty a zvyšuje odbúravanie tukov.

Výhody:

·        zlepšuje regeneráciu svalov

·        zvyšuje odbúravanie tukov

·        zvyšuje silu a nárastu svalovej hmoty

·        podporuje imunitný systém


Odporúčané dávkovanie: Užívajte 5 kapsúl denne s jedlom.

Zloženie:
Beta-hydroxy-beta-methylbutyrát monohydrát vápenatý, protihrudkujúce látky (fosforečnany vápenaté, horečnaté soli mastných kyselín, oxid kremičitý), kapsula [želatína, pufrovaná voda, farbivá (oxid titaničitý, čierny oxid a hydroxid železa)].

Alergény: Vyrobené v závode kde sa spracovávajú aj produkty obsahujúce mlieko, vajcia, lepok, sóju, kôrovce, oxid siričitý a orechy.

Upozornenie: Uskladňujte mimo dosahu malých detí. Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Nesmie sa používať ako náhrada pestrej stravy.

Skladovanie: Uchovávajte dobre uzatvorené na suchom mieste pri teplote 5-25°C a relatívnej vlhkosti vzduchu do 70%, mimo dosahu zdrojov tepla a priameho slnečného žiarenia.

Detaily produktu
#11_065
8 ďalších produktov v rovnakej kategórii:

Kód:: #11_068

Značka: BioTechUSA

BCAA Elite

Megadávky komplexných aminokyselín vo forme BCAA s pridaným HMB a minerálmi. Prémiový produkt najnovšej generácie so 7 účinnými látkami.

Cena 22,90 €
Viac
Na externom sklade [5-8 prac. dní]

Kód:: #21_005

Značka: Syntrax

Matrix Amino

Komplexné a efektívne aminokyseliny, ktoré športovci potrebujú pre svoj výkon, regeneráciu a rast svalov. 

Cena 19,30 €
Viac
Vypredané