Citrulline Malate

#11_061
BioTechUSA

Nápojový prášok s obsahom citrulín malátu.

Príchuť
Hmotnosť
19,95 €
s DPH
Množstvo
Na externom sklade [5-8 prac. dní]

Popis

L-citrulín je neesenciálna (podmienečne esenciálna) aminokyselina - mikronutrient, ktorý si telo nedokáže vyprodukovať v potrebnom množstve. Najčastejšie k tomu dochádza v období so zvýšenou záťažou, preto je jeho dopĺňanie formou výživového doplnku dôležité. Citrulín môžete nájsť vo väčšom množstve napríklad v melóne.

L-citrulín malát je synergickou kombináciou aminokyseliny L-citrulín a kyseliny jablčnej. Kyselina jablčná (malát) je organická kyselina, ktorá sa nachádza v prírode (napríklad v jablkách). L-citrulín je aminokyselina z ktorej si telo vyrába L-arginín a L-ornitín. Toto zloženie je veľmi populárne medzi športovcami.

L-Citrulline Malate sa odporúča, ak:

·        vykonávate vytrvalostné športy, užívajte ho pred tréningom

·        sa venujete kulturistike

·        robíte funkčný tréning

·        uprednostňujete prípravu vlastného zloženia doplnkov


Odporúčané dávkovanie: Bez príchute: zmiešajte 1 dávku (3 g) v 300 ml vody. Zelené jablko: zmiešajte 1 dávku (3,3 g) v 200 ml vody.

Zloženie:

Bez príchute:
L-citrulín (49,8%), kyselina jablčná (49,8%), protihrudkujúca látka (oxid kremičitý).

Zelené jablko: L-citrulín (46,5%), kyselina jablčná (46,5%), arómy, sladidlo (sukralóza), protihrudkujúca látka (oxid kremičitý), farbivá (tartrazín**, indigotín).

**Môže mať nepriaznivé účinky na činnosť a pozornosť detí.

Alergény: Vyrobené v závode kde sa spracovávajú aj produkty obsahujúce mlieko, vajcia, lepok, sóju, kôrovce, oxid siričitý a orechy.

Upozornenie: Uskladňujte mimo dosahu malých detí. Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Nesmie sa používať ako náhrada pestrej stravy.

Skladovanie: Uchovávajte dobre uzatvorené na chladnom, suchom mieste.

Detaily produktu
#11_061
8 ďalších produktov v rovnakej kategórii: