Beta Alanine

#11_058
BioTechUSA

Aminokyselina v kapsulovej forme, ktorá v kombinácii s L-hystidínom vplýva na produkciu karnozínu.

Príchuť
Množstvo
12,90 €
s DPH
Množstvo
Na externom sklade [5-8 prac. dní]

Popis

Beta-alanín je základná látka karnozínu. Zvyšovanie hladiny karnozínu prostredníctvom doplnkov výživy je stále bežnejšie medzi športovcami a v kulturistike. Karnozín môžete nájsť v kostrovom svalstve, a to predovšetkým v rýchlych svalových vláknach. Vďaka pravidelnému užívaniu dôjde k znižovaniu svalovej únavy a postupnému navýšeniu tréningového objemu.

Výhody:

·        zlepšuje fyzický výkon

·        znižuje únavu

·        vhodný pri vytrvalostných tréningoch


Odporúčané dávkovanie: Užívajte 4 kapsuly denne (1 kapsulu každé 4 hodiny).

Zloženie: Beta-alanín (86%), kapsula [želatína, purifikovaná voda, farbivo (oxid titaničitý)], protihrudkujúca látka (stearan horečnatý, oxid kremičitý).

Alergény: Vyrobené v závode kde sa spracovávajú aj produkty obsahujúce mlieko, vajcia, lepok, sóju, kôrovce, oxid siričitý a orechy.

Upozornenie: Uskladňujte mimo dosahu malých detí. Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Nesmie sa používať ako náhrada pestrej stravy.

Skladovanie: Uchovávajte dobre uzatvorené na suchom mieste pri teplote 5 – 25°C a relatívnej vlhkosti vzduchu do 70%, mimo dosahu zdrojov tepla a priameho slnečného žiarenia.

Detaily produktu
#11_058
8 ďalších produktov v rovnakej kategórii: