BCAA 8:1:1

#11_056
BioTechUSA

100% čistote BCAA, so zvýšeným obsahom L-leucínu bez pridaných sacharidov.

Príchuť
Hmotnosť
23,90 €
s DPH
Množstvo
Na externom sklade [5-8 prac. dní]

Popis

BCAA patria medzi 9 esenciálnych aminokyselín, čo znamená, že vaše telo si ich nie je schopné produkovať samo a musí ich prijímať v jedle alebo doplnkami výživy.

BCAA 8:1:1 obsahujú zvýšené množstvo leucínu, aminokyseliny ktorá predstavuje okamžitý zdroj energie, preto že je využiteľná priamo z krvného obehu. Pomáha chrániť svalové bunky a zväčšuje ich objem.

VIAC O BCAA

Výhody:

·        podporuje rast a ochranu svalov

·        dodávajú svalom energiu

·        urýchľujú regeneráciu

·        zvyšuje syntézu bielkovín


Odporúčané dávkovanie: Rozmiešajte 2 zarovnané odmerky (5 g) prípravku a užívajte jednu dávku (5 g) 30 minút pred tréningom a jednu ihneď po tréningu. V netréningové dni užívajte medzi jedlami. Pre najlepšie výsledky zmiešajte s výživovým doplnkom s vysokým obsahom bielkovín.

Zloženie: L-leucín (80%), L-izoleucín (10%), L-valín (10%).

Upozornenie: Uskladňujte mimo dosahu malých detí. Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Nesmie sa používať ako náhrada pestrej stravy.

Skladovanie: Uchovávajte dobre uzatvorené na suchom mieste pri teplote 5 – 25°C a relatívnej vlhkosti vzduchu do 70%, mimo dosahu zdrojov tepla a priameho slnečného žiarenia.

Detaily produktu
#11_056
8 ďalších produktov v rovnakej kategórii: