100% L-Glutamine

#11_052
BioTechUSA

100% čistý L-glutamínový prášok.

Príchuť
Hmotnosť
15,90 €
s DPH
Množstvo
Na externom sklade [5-8 prac. dní]

Popis

DOPLŇTE SI L-GLUTAMÍN

Glutamín je neesenciálna aminokyselina, dôležitá pre nárast, ochranu a regeneráciu svalstva. Počas intenzívneho tréningu dochádza k veľkým stratám glutamínových zásob. Znižuje sa sila a ubúda celková vitalita.

Ide o najčastejšie sa vyskytujúcu sa aminokyselinu v ľudskom tele. Podporuje správne fungovanie svalových buniek a imunitného systému, tlmí katabolizmus bielkovín a zlepšuje dusíkovú bilanciu. Predstavuje dôležitý substrát pre biele krvinky. Jeho zníženie po náročnom dlhšie trvajúcom zaťažení môže viesť k jeho deficitu a zhoršeniu funkčnej zdatnosti bielych krviniek. Podávanie glutamínu podporuje tvorbu rastového hormónu a vytvára antikatabolický stav. Užívanie glutamínu je zvlášť užitočné počas redukčnej diéty pri obmedzení sacharidov.

Výhody:

·        urýchľuje regeneráciu

·        podporuje rast a ochranu svalov

·        podporuje imunitný systém

·        zvyšuje tvorbu rastového hormónu


Odporúčané dávkovanie: Rozmiešajte 1 dávku (5 g) v 250 ml vody alebo džúsu. Užívajte jednu dávku (5 g) pred a jednu po tréningu.

Zloženie: L-Glutamín (100%).

Upozornenie: Uskladňujte mimo dosahu malých detí. Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Ak máte nejaké zdravotné problémy, užívanie produktu konzultujte so svojím lekárom. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Nesmie sa používať ako náhrada pestrej stravy.

Skladovanie: Uchovávajte dobre uzatvorené na suchom mieste pri teplote 5 – 25 °C a relatívnej vlhkosti vzduchu do 70%, mimo dosahu zdrojov tepla a priameho slnečného žiarenia.

Detaily produktu
#11_052
8 ďalších produktov v rovnakej kategórii:

Kód:: #16_005

Značka: BSN

BCAA DNA

BCAA  neochutený prášok, ktorý môžete pridať do svojho obľúbeného nápoja.

Cena 17,10 €
Viac
Vypredané