HMB

#12_153

Podpora rastu svalovej hmoty.

Príchuť
Množstvo
9,34 €
s DPH
Množstvo
Na externom sklade [5-8 prac. dní]

Popis

HMB (hydroxymetylbutyrát) sú esenciálne aminokyseliny s rozvetveným reťazcom (BCAA), metabolit leucínu, sa denne vytvára v ľudskom tele v množstve 0.2 až 0.4 gramov. Leucín je aj samostatne, ako aminokyselina pre kulturistov, čoraz populárnejšou účinnou látkou.

HMB pôsobí na zväčšovanie svalovej hmoty a sily a podporuje spaľovanie tuku pri užívaní v množstve 3 g denne. U športovcov užívajúcich HMB počas troch týždňov bol zaznamenaný 3-krát väčší nárast čistej svalovej hmoty a 2,5-krát vyššia sila než u tých, ktorý doplnok neužívali. HMB nespôsobuje viazanie tuku a vody, nie je stimulantom, a nemá hormonálne účinky. Tento produkt bol vyvinutý pre športovcov, a možno ho použiť tak mimo sezónu, ako aj počas súťažnej prípravy. HMB je vhodné pre dlhodobé, sústavné užívanie.

Výhody:

·        podporuje nárast čistej svalovej hmoty

·        podporuje zvýšenie sily

·        nespôsobuje viazanie tuku a vody

·        bez stimulantov

Odporúčané dávkovanie: Užite 2 kapsuly spolu s jedlom.

Zloženie:
Kalcium β-hydroxy β-metylbutyrát monohydrát, hovädzia želatína, látka proti hrudkovateniu a spekaniu: mastné kyseliny solí magnézia; farbivo: dioxid titaničitý, oxid čierneho železa, indigotín; doplňujúca látka: šelak.

Alergény: Produkt bol vyrobený v prevádzke so spracovávaním mlieka, vajec, gluténu, sóje, arašidov, lieskových orieškov, zeleru, rýb a kôrovcov.

Upozornenie: Nevhodné pre deti, pre tehotné ženy, pre dojčiace ženy. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Výživové doplnky sa nesmú používať ako náhrada rozmanitej stravy a zdravého životného štýlu.

Skladovanie: Uschovajte na suchom a tmavom mieste, mimo dosahu detí.

Detaily produktu
#12_153

Špecifické referencie

ean13
5999100002555
8 ďalších produktov v rovnakej kategórii:

Kód:: #16_005

Značka: BSN

BCAA DNA

BCAA  neochutený prášok, ktorý môžete pridať do svojho obľúbeného nápoja.

Cena 17,10 €
Viac
Vypredané