EAA + Glutamine

#12_080

Esenciálne aminokyseliny a Glutamínový komplex pre akúkoľvek príležitosť.

Príchuť
Hmotnosť
15,90 €
s DPH
Množstvo
Na externom sklade [5-8 prac. dní]

Popis

EAA + Glutamine je komplex, obsahujúci najvzácnejšie esenciálne aminokyseliny, ktorých konzumácia je pre nás nevyhnutná, nakoľko si ich telo nedokáže vytvoriť a z toho dôvodu o ich príjem je nutné dbať stravovaním. Aplikáciu v doplnkovej forme – hlavne počas a v čase pred a po tréningu – podporuje optimálne zabezpečenie aminokyselín v tele.

Medzi esenciálne aminokyseliny patria aminokyseliny s rozvetveným reťazcom, skupinovo nazývané BCAA-čka. Aminokyseliny BCAA (L-leucín, L-izoleucín, L-valín) tvoria zhruba 35% obsahu esenciálnych aminokyselín svalovej bielkoviny.

EAA + Glutamine obsahuje veľkú dávku BCAA matrixu, plus vynikajúcu, 2 gramovú dávku L-glutamínu. Zložka L-glutamín je jednou z najatraktívnejších a v organizme v najväčšom množstve vyskytujúcou sa aminokyselinou, ktorá v je základnom poňatí je len jednou podmienečne esenciálnou aminokyselinou, čo znamená, že pri veľkom fyzickom zaťažení môže byť potrebný jej príjem z vonka.

Produkt je vyrábaný v ovocných príchutiach, a tak počas tréningu ponúka osviežujúci účinok, pričom zabezpečuje najdôležitejšie aminokyseliny.

Produkt je možné konzumovať aj v prípade špeciálnej stravy. Je vegánskym produktom, s obsahom aminokyselín, vyrobeným fermentáciou rastlinných zložiek. Z toho dôvodu je ideálny pre všetkých, ktorí nemôžu konzumovať produkty živočíšneho pôvodu.

EAA + Glutamine neobsahuje ani cukor, čo umožňuje jeho využitie aj pri nízkosacharidovej súťažnej, alebo inej strave s obmedzeným príjmom cukru.

Výhody:

·        4250 mg EAA v jednej dávke

·        s obsahom L-glutamín

·        bez obsahu cukru

·        vhodné aj pre vegánov

·        skvelá chuť

Odporúčané dávkovanie: Zmiešajte 1 dávku (2/3 odmerky = 9 g) v 500 ml vody a užite pred, počas alebo po tréningu.

Zloženie:

Čerešňa-citrón:
L-glutamín, L-izoleucín,  látka pre reguláciu kyslosti: kyselina citrónová; L-leucín, L-valín, arómy: čerešňa, citrón; sladidlá: sukralóza, acesulfám-K; L-histidín, L-lyzín HCL, L-metionín, L-fenilalanín, L-treonín, farbivo: Ponceau 4R*.

Mango: L-glutamín, látka pre reguláciu kyslosti: kyselina citrónová; L-izoleucín, L-leucín, L-valín, mango aróma, sladidlá: sukralóza, acesulfám-K; L-histidín, L-lyzín HCL, L-metionín, L-fenilalanín, L-treonín, farbivá: tertrazín*, Sunset Yelow FCF*.

Melón-kola: L-glutamín, L-izoleucín, arómy: melón, kola, jahoda; L-leucín, L-valín, látka pre reguláciu kyslosti: kyselina citrónová; sladidlá: sukralóza, acesulfám-K; farbivo: sulfitolový-amónny karamel (oxid siričitý); L-histidín, L-lyzín HCL, L-metionín, L-fenylalanín, L-treonín.

Ružová citronáda: L-glutamín, látka pre reguláciu kyslosti: kyselina citrónová; L-izoleucín, L-leucín, L-valín, pink lemonade aróma, sladidlá: sukralóza, acesulfám-K; farbivo: cviklová červená; L-histidín, L-lyzín HCL, L-metionín, L-fenylalanín, L-treonín.

*Môže mať negatívne účinky na aktivitu a pozornosť detí!

Upozornenie: Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Produkt nie je náhradou vyváženej, rozmanitej stravy a zdravého životného štýlu.

Alergény: Produkt bol vyrobený v prevádzke so spracovávaním mlieka, vajec, gluténu, sóje, arašidov, orechov, zeleru a rýb.

Skladovanie: Skladujte na suchom a tmavom mieste, mimo dosahu detí.

Detaily produktu
#12_080

Špecifické referencie

ean13
5999100016163
8 ďalších produktov v rovnakej kategórii:

Kód:: #11_058

Značka: BioTechUSA

Beta Alanine

Aminokyselina v kapsulovej forme, ktorá v kombinácii s L-hystidínom vplýva na produkciu karnozínu.

Cena 12,90 €
Viac
Na externom sklade [5-8 prac. dní]