BCAA 1000

#12_075

BCAA s obsahom o vitamíny B.

Príchuť
Množstvo
31,22 €
s DPH
Množstvo
Na externom sklade [5-8 prac. dní]

Popis

Aminokyseliny s rozvetveným reťazcom (BCAA), menovite leucín, izoleucín a valín, tvoria dôležitú skupinu aminokyselín. Aminokyseliny BCAA patria pre ľudské telo medzi 9 esenciálnych aminokyselín, pretože si ich samo nedokáže vytvoriť.

Jediným zdrojom týchto aminokyselín je naša každodenná strava a doplnky výživy. Aminokyseliny s rozvetveným reťazcom tvoria viac než 35% zásob esenciálnych aminokyselín vo svalových bielkovinách.

Vitamíny B5, B6 a B12 sú tiež súčasťou, ktoré  prispievajú k procesom normálnej tvorby energie látkovou premenou, a znižujú vyčerpanosť a pocit únavy. Vitamín B5 (kyselina pantoténová) prispieva k správnej syntéze steroidných hormónov, vitamínu D a podaktorých látok pre prenos podnetov v nervových bunkách. Vitamín B6 prispieva k správnemu metabolizmu bielkovín a glykogénu. Spolu s vitamínom B12 prispievajú k normálnej činnosti imunitného systému.*

*Vedecky dokázané, Tvrdenia povolené Európskym úradom pre bezpečnosť potravín (EFSA).

VIAC O BCAA

Výhody:

·        s obsahom o vitamíny B

·        zlepšuje regeneráciu

·        podporuje budovanie svalov

·        znižuje vyčerpanosť a pocit únavy

Odporúčané dávkovanie: Odporúča sa užiť 1 dávku (2 kapsule) pred, počas alebo po tréningu, prípadne večer pred spaním.

Zloženie:
L-leucín, L-izoleucín, L-valín, hovädzia želatína, kypriaca látka: mikrokryštalická celulóza; farbivá: oxid titaničitý, čierny oxid železa, brilantná čierna BN; d-pantotenát vápenatý, pyridoxín HCl, kyanokobalamín.

Upozornenie: Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Produkt nie je náhradou vyváženej, rozmanitej stravy a zdravého životného štýlu.

Alergény: Produkt môže obsahovať stopy mliečnych, sójových, vaječných bielkovín, gluténu, arašidov, lieskových orieškov, rýb a morských plodov.

Skladovanie: Skladujte na suchom a tmavom mieste, mimo dosahu detí.

Detaily produktu
#12_075
8 ďalších produktov v rovnakej kategórii:

Kód:: #11_126

Značka: BioTechUSA

Amino Energy Zero

Nápoj v prášku s esenciálnymi a podmienečne esenciálnymi aminokyselinami, elektrolytmi, vitamínom B6 a sladidlom.

Cena 23,90 €
Viac
Na externom sklade [5-8 prac. dní]