AAKG

#12_071

Arginín alfa-ketoglutarát.

Množstvo
12,47 €
s DPH
Množstvo
Na externom sklade [5-8 prac. dní]

Popis

Arginín alfa-ketoglutarát, nachádzajúci sa v produkte AAKG, je viazaný aminokyselinou s kyselinou alfa-aketoglutarátovou, ktorá patrí medzi kľúčové medzilátky v Krebsovom cykle a pri metabolizme aminokyselín.

Kyselina alfa-ketoglutarátová patrí v metabolických procesoch medzi jednu z najdôležitejších transportérov dusíka. Arginín je jedinou základnou látkou nitrogén-monoxidu (NO), a teší sa čoraz väčšej popularite v kruhu kulturistov, ktorí by si stále radi udržali tvrdú formu. Kyselina alfa-ketoglutarátová je ketokyselinou, vznikajúcou počas dezaminácie glutamátu, a zúčastňuje sa pri biochemických procesoch tvorby energie v bunkách.

Výhody:

·        podporuje napumpovanie svalov

·        zvyšuje tvorbu rastového hormónu


Odporúčané dávkovanie: Odporúča sa užívať 4 kapsule denne, 1 hodinu pred tréningom alebo ráno na lačno.

Zloženie: L-arginín alfa-ketoglutarát 2:1, hovädzia želatína, protihrudkujúca látka: stearan horečnatý; farbivá: oxid titaničitý, čierný oxid železa, brilantná čierna BN.

Upozornenie: Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Produkt nie je náhradou vyváženej, rôznorodej stravy a zdravého životného štýlu. Skladujte mimo dosahu malých deti.

Alergény: Produkt môže obsahovať stopy mliečnych, sójových, vaječných bielkovín, gluténu, arašidov, lieskových orieškov, rýb a morských plodov.

Skladovanie: Skladujte na suchom a tmavom mieste, mimo dosahu detí.

Detaily produktu
#12_071

Špecifické referencie

ean13
728633103393
8 ďalších produktov v rovnakej kategórii: