• -5%

Amino-Tor

#21_001
Syntrax

Najúčinnejšie aminokyseliny, ktoré športovci potrebujú pre svoj výkon, regeneráciu a rast svalov.

Príchuť
Hmotnosť
16,20 €
15,39 € Zľava 5%
s DPH
Množstvo
Posledné kusy na sklade

Popis

Amino-Tor™ poskytuje najúčinnejšie aminokyseliny zvyšujúce výkon, ktoré športovci potrebujú pre optimálne výsledky tréningu. Kombináciou ideálneho množstva glutamínu, ako aj pomeru aminokyselín s rozvetveným reťazcom leucínu, izoleucínu a valínu v pomere 2:1:1. Amino-Tor™ dopĺňa svaly potrebnými živinami pre ďalší rast a regeneráciu. Amino-Tor™ obsahuje zdravú dávku elektrolytov podporujúcu hydratáciu, ktorá pomáha športovcom pri každom tréningu.

Amino-Tor™ chutí takmer rovnako ako čistá, osviežujúca ovocná šťava ... ale bez cukru. Pretože všetky príchute obsahujú iba prírodné a zdravé potravinárske farbivá, nemusíte sa nikdy obávať nepriaznivých účinkov syntetických chemikálií vytvorených v laboratóriu.

BCAA tvoria až 35% hmotnosti svalového tkaniva a sú nevyhnutné na udržanie a rast svalov. Okrem vytvárania buniek a opravy tkanív tvoria protilátky, sú súčasťou hormonálneho a enzymatického systému, tvoria RNA a DNA a stále transportujú kyslík do celého tela.

Glutamín na druhej strane predstavuje význam v niekoľkých organických funkciách, okrem toho, že dodáva imunitnému systému energiu a aktívne sa podieľa na syntéze proteínov zodpovedných za rast svalov.

Výhody:

·        optimalizuje výkon

·        podporuje regeneráciu a rast svalov

·        bez pridaných umelých farbív

·        osviežujúca chuť ovocných štiav


Odporúčané dávkovanie: Zmiešajte 1 dávku (11 g) s 300 ml vody a užite 3 krát denne.

Zloženie:

Pomaranč: Citrát sodný, kyselina citrónová, prírodná príchuť, oxid kremičitý, slnečnicový lecitín, acesulfan K, sukralóza, prášok z gardénie.

Červený melón:
Citrát sodný, kyselina citrónová, prírodné a umelé príchute, oxid kremičitý, slnečnicový lecitín, acesulfan K, sukralóza, prášok z červenej ryže.

Jahoda-kiwi:
Citrát sodný, kyselina citrónová, prírodné a umelé príchute, oxid kremičitý, slnečnicový lecitín, acesulfan K, sukralóza, prášok z červenej ryže.

Limonáda: Citrát sodný, kyselina citrónová, prírodné a umelé príchute, oxid kremičitý, slnečnicový lecitín, acesulfám-K, sukralóza, prášok koncentrátu červenej repy.

Mango:
Citrát sodný, kyselina citrónová, prírodná príchuť, oxid kremičitý, slnečnicový lecitín, acesulfan K, sukralóza, prášok z gardénie.

Modrá malina: Citrát sodný, kyselina citrónová, prírodné arómy, oxid kremičitý, slnečnicový lecitín, acesulfám-K, sukralóza, prášok zo spirulínovej modrej.

Alergény: Vyrobený v závode, kde sa môžu spracovávať suroviny obsahujúce mlieko, vajcia, lepok, kôrovce, orechy a arašidy.

Upozornenie: Nie je vhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy.

Skladovanie: Skladujte na dobre uzatvorenom a chladnom mieste pri teplote do 25 °C, mimo priameho slnečného žiarenia. Chráňte pred mrazom.

Detaily produktu
#21_001
8 ďalších produktov v rovnakej kategórii: