Mutant BCAA Caps

#19_006
Mutant

BCAA pre rýchly nárast svalovej hmoty.

Príchuť
Množstvo
20,10 €
s DPH
Množstvo
Vypredané


Popis

Mutant BCAA Caps je skvelým riešením pre každého, kto chce urýchliť rast svalovej hmoty bez získania nadmerného telesného tuku.

Jeden z najefektívnejších doplnkov športovej výživy aminokyseliny BCAA - 2000 mg najdôležitejších esenciálnych aminokyselín BCAA v jednej dávke. Jednotlivé aminokyseliny L-Leucín, L-Izoleucín, L-Valín sú v optimálnom pomere 2:1:1, ktorý presne zodpovedá potrebám organizmu pri dvíhaní ťažkých váh. Užívanie BCAA podporuje rast svalovej hmoty a prispieva k jej udržaniu pri náročnom tréningu či redukčnej diéte, keď je ohrozená katabolizmom. Tieto esenciálne aminokyseliny musia byť prijímané z potravy alebo výživových doplnkov, pretože si ich organizmus nedokáže sám vytvoriť.

BCAA spoločne tvoria až 35% z obsahu aminokyselín, tvoriacich svalové tkanivo. Pri namáhavej fyzickej práci dochádza vždy k zvýšenej spotrebe BCAA, bez ich dostatočného doplňovania dochádza k zvýšenému katabolizmu svalových bielkovín a tým pádom zhoršenej regenerácii, následnému úbytku svalovej hmoty a poklesu fyzickej výkonnosti predovšetkým zníženie sily.

VIAC O BCAA

Výhody:

·        znižuje únavu

·        podporuje rast a regeneráciu svalov

·        rýchle sa vstrebáva

 

Odporúčané dávkovanie:  Užite 1 dávku (4 kapsule) pred tréningom, počas tréningu alebo po tréningu a zapiť s dostatočným množstvom vody.

Zloženie:
Oxid kremičitý, magnéziumstearát, mikrokryštalická celulóza, kapsule (želatína).


Alergény:
Neobsahuje alergény.

Upozornenie: Nevhodné pre deti, pre tehotné ženy, pre dojčiace ženy. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Nesmie sa používať ako náhrada pestrej a vyváženej stravy.

Skladovanie: Skladujte na suchom a tmavom mieste pri teplote do 25 °C, mimo dosahu detí.

Detaily produktu
#19_006

Špecifické referencie

ean13
627933022918
8 ďalších produktov v rovnakej kategórii: