• Znížená cena
ALA - BioTechUSA, 50 kaps
  • ALA - BioTechUSA, 50 kaps

ALA - BioTechUSA, 50 kaps

#11_02

ALA je ideálny antioxidant, pretože sa rovnako dobre rozpúšťa v tuku aj vo vode. Prispieva k správnemu fungovaniu imunitnému systému.

11,90 €
7,97 € Zľava 33%
S DPH
Množstvo
Posledné kusy v sklade

Popis

Kyselina alfa-lipoová v želatínových kapsulách


ALA
(Alpha Lipoic Acid) je ideálny antioxidant, pretože sa rovnako dobre rozpúšťa v tuku aj vo vode. Kyselina alfa-lipoová je produkovaná v malom množstve aj v ľudskom tele, ale je ju možné tiež nájsť v brokolici, špenáte, droždí, zemiakoch, mrkve, repe a v červenom mäse. Antioxidačný účinok vyžaduje denné dávky 200 až 300 mg. ALA prispieva k správnemu fungovaniu imunitnému systému.

Výhody:

  • prispieva k správnemu fungovaniu imunitnému systému
  • silný antioxidant

Odporúčané dávkovanie

Užite 1 kapsulu 30 minút pred jedlom.

Upozornenie

Uskladňujte mimo dosahu malých detí. Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Nesmie sa používať ako náhrada pestrej stravy.

Skladovanie

Uchovávajte dobre uzatvorené na suchom mieste pri teplote 5 - 25 °C a relatívnej vlhkosti vzduchu do 70 %, mimo dosahu zdrojov tepla a priameho slnečného žiarenia.

Detaily produktu
#11_02
5999076225972

Sójový olej, kapsula [želatína, zvlhčovadlo (glycerol), purifikovaná voda, farbivo (hnedý oxid železa)], kyselina alfa-lipoová, antioxidant (lecitín), leštiaca látka (včelí vosk).

NUTRIČNÉ HODNOTY

Veľkosť 1 dávky: 1 kaps

RVH (%)*

Kyselina alfa-lipoová

250 mg

-

* Referenčná výživová hodnota. Referenčný príjem priemerného dospelého (8400 kJ/2000 kcal).