After BioTechUSA, 420 g
  • After BioTechUSA, 420 g
  • After BioTechUSA, 420 g

After BioTechUSA, 420 g

#11_054

After je komplexný, ochutený potréningový prípravok, ktorý obsahuje všetky extrémne dôležité aktívne zložky, ktoré vaše telo môže po tréningu potrebovať.

Príchuť
19,90 €
s DPH
Množstvo
Na externom sklade [5-8 prac. dní]

Popis

Potréningový prípravok s príchuťou zeleného jablka


After
 je komplexný, ochutený potréningový prípravok, ktorý obsahuje všetky extrémne dôležité aktívne zložky, ktoré vaše telo môže po tréningu potrebovať. Obsahuje esenciálne aminokyseliny, cukor a komplexné sacharidy s kombinovaným glykemickým indexom ako aj pufrovaný kreatín monohydrátNeesenciálne aminokyseliny si vie vyprodukovať aj naše telo, zatiaľ čo esenciálne aminokyseliny musíte prijímať spolu s jedlom.


Pri intenzívnom cvičení spálite veľa kalórií. Stratenú energiu by ste mali nahradiť, inak by vám ju vaše telo chcelo nabiť opätovným zničením svalov, práve tých svalov, na ktorých budovaní tvrdo pracujete. Nestrácajte to, na čom ste tak tvrdo pracovali. Doplnenie cenných živín, minerálov a solí, ktoré ste stratili počas cvičenia, je nevyhnutné pre regeneráciu a rast svalov. Záleží však na tom, čo na tento účel použijete. Budete určite potrebovať bielkoviny, sacharidy a mnoho ďalších užitočných živín, vitamínov a minerálov. 

Chróm prispieva k udržiavaniu normálnej hladiny cukru v krvi.

Zinok hrá dôležitú úlohu v normálnej syntéze bielkovín a zdravom metabolizme sacharidov.

Vitamín C, vitamín B12 a vitamín B6 spolu redukujú únavu a vyčerpanie a tiež podporujú normálne fungovanie nervového systému.

Výhody:

  • obohatené o aminokyseliny, kreatín, sacharidy, vitamíny a minerály
  • podporuje rast a ochranu svalov
  • bez konzervantov
  • bez aspartámu

Odporúčané dávkovanie

Zmiešajte 1 dávku (21 g) v 300 ml vody. Užívajte ihneď po tréningu. V netréningové dni užívajte poobede.

Upozornenie

Uskladňujte mimo dosahu malých detí. Nevhodné pre tehotné a dojčiace ženy a pre osoby ktoré majú problémy s krvným tlakom. Výživové doplnky sa nesmú používať ako náhrada rozmanitej a vyváženej stravy a zdravého životného štýlu.

Skladovanie

Uchovávajte dobre uzatvorené na chladnom, suchom mieste.

Detaily produktu
#11_054

Zelené jablko

Maltodextrín, L-glutamín, pufrovaný kreatín monohydrát (mikronizovaný kreatín monohydrát, oxid horečnatý), glutamínový peptid (obsahuje pšenicu), instantný L-leucín (L-leucín, emulgátor: lecitíny, maltodextrín), L-izoleucín, L-valín, kyselina (kyselina citrónová), aróma, Ca-HMB, vápenaté soli kyseliny ortofosforečnej, uhličitan vápenatý, sladidlá (sukralóza, acesulfám K), L-lyzín, L-metionín, L-treonín, kyselina L-askorbová, soľ, oxid horečnatý, farbivá (tartrazín1, indigotín), oxid zinočnatý, pyridoxínhydrochlorid, kyselina pteroylmonoglutámová, chlorid chromitý, kyanokobalamín.

Alergény

Obsahuje obilniny obsahujúce lepok alebo výrobky z nich.

BioTechUSA After, nutričné hodnoty