BioTechUSA AAKG 1000, 100 tabliet
  • BioTechUSA AAKG 1000, 100 tabliet
  • BioTechUSA AAKG 1000, nutričné hodnoty

AAKG 1000 - BioTechUSA

#11_053

AAKG 1000 zlepšuje „napumpovanie“ svalov a tým sa do svalu dostane viac stavebných látok, ktoré zabezpečia lepší výkon počas tréningu.

Množstvo
15,50 €
s DPH
Množstvo
Na externom sklade [5-8 prac. dní]

Popis

Arginín podporuje syntézu bielkovín


L-arginín
je semi-esenciálna aminokyselina, tzn. že ju telo nedokáže syntetizovať, iba za určitých podmienok, preto ju treba telu dodávať. V období rastu je dôležitá pre správny fyzický vývoj detí.

Aminokyselina L-Arginín pomáha uvoľňovať cievy, a tým pozitívne vplýva na normalizáciu krvného tlaku a ďalších dôležitých funkcií v organizme. Veľmi dobre vplýva na rast kostí, tkaniva, rast svalov, podporuje metabolizmus tukov, zlepšuje prietok krvi a vylučovanie mužského rastového hormónu. L-Arginín tiež prispieva k tvorbe kolagénu, ktorý je dôležitou súčasťou väzivových tkanív, v značnej miere pomáha správnej činnosti hypofýzy. Tak isto L-Arginín veľmi priaznivo vplýva na detoxikáciu pečene a správnu funkciu obličiek, funguje ako antioxidant v boji proti voľným radikálom (medzi negatívne vplyvy voľných radikálov sa radí aj zrýchlené starnutie pokožky a tkanív). Alfa-ketoglutarátová forma AKG L-arginínu sa v medicíne využíva pri liečbe bakteriálnych infekcií, poruchách tráviaceho traktu, šedého zákalu a kvasinkových infekcií.

L-arginín sa odporúča užívať v rámci prevencie proti kardiovaskulárnym ochoreniam, ochoreniam pečene, zlepšenie sexuálneho zdravia, zlepšenie funkcie tráviaceho systému a celkovej správnej funkcie organizmu.

Výhody:

  • podporuje syntézu bielkovín
  • podporuje rast a ochranu svalov
  • prispieva k tvorbe kolagénu
  • vodný pri vytrvalostných športoch

Odporúčané dávkovanie
Užite 2 tablety denne s pohárom vody. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Športovci, ktorí chcú zlepšiť svoju aktuálnu fyzickú kondíciu by ho mali užívať pred fyzickou záťažou, od 1 - 3 tablety cca 40 - 60 min. pred záťažou. Pri náhodnom prekročení doporučených dávok nie sú známe negatívne vplyvy, pretože dôjde k vylúčeniu množstva, ktoré organizmus nespotrebuje.

Zloženie
L-Arginín alfa-ketoglutarát 62,5 %, objemové činidlá (sorbotily, celulózový gél), protihrudkujúce látky (horečnaté soli mastných kyselín, oxid kremičitý), povlak [povlaková látka (hydroxypropylmetyl celulóza), zvlhčovadlo (glycerol)].

Upozornenie
Uskladňujte mimo dosahu malých detí. Nevhodné pre tehotné a dojčiace ženy a pre osoby ktoré majú problémy s krvným tlakom. Výživové doplnky sa nesmú používať ako náhrada rozmanitej a vyváženej stravy a zdravého životného štýlu.

Skladovanie
Uchovávajte dobre uzatvorené na chladnom, suchom mieste.

Detaily produktu
#11_053
8 ďalších produktov v rovnakej kategórii:

Kód: #11_051

Značka: BioTechUSA

100% BCAA - BioTechUSA

Prírodný, 100% čistý aminokyselinový prípravok v práškovej forme s obsahom BCAA v pomere 2:1:1. BCAA zlepšujú a urýchľujú regeneráciu po tréningu.

Cena 25,90 €
Viac
Na externom sklade [5-8 prac. dní]