• Vypredané
100% Plant Protein Scitec Nutrition, 900 g
  • 100% Plant Protein Scitec Nutrition, 900 g

100% Plant Protein Scitec Nutrition, 900 g

#12_005

100% Plant Protein je ideálny pre vegetariánov a vegánov. Hrachový proteín patrí z pohľadu nutričných hodnôt medzi najlepšie bielkoviny rastlinného pôvodu.

Príchuť
20,90 €
S DPH
Množstvo
Vypredané

Popis

Zo 100%-nej hrachovej bielkoviny


Hrachová bielkovina patrí z pohľadu nutričných hodnôt medzi najlepšie bielkoviny rastlinného pôvodu. 
Vynikajúcim obsahom glutamínu, lyzínu a BCAA je podobný srvátkovej bielkovine, z pohľadu obsahu arginínu je omnoho lepší než srvátková bielkovina. Pomer trávenia hrachovej bielkoviny je veľmi veľký, u ľudí 98%-ný. Na viac, táto bielkovina účinne potláča pocit hladu, z toho dôvodu, že sa pomaly trávi, na druhej strane preto, že priamo pôsobí na faktory plnosti.

100% Plant Protein je založený na jednej z najlepších, veľmi čistej surovej látke: na belgickom Pisane® hrachovom bielkovinovom izoláte, ktorý pochádza z pestovaného žltého hrachu z daného regiónu. Je absolútne prírodný a bez GMO, s približne 90 %-ným obsahom bielkovín. Získavanie sa uskutočňuje na základe jedinečného mokrého procesu, bez použitia organických rozpúšťadiel a hexánu. Pestovaný hrach si nevyžaduje hnojenie a polievanie umelými hnojivami, z pohľadu na životné prostredie je veľmi „zelený“, a pretože hrachová úroda je z daného regiónu, jeho „uhlíková stopa“ je nízka.

Viac o hrachovom proteíne


Nie každý toleruje bielkoviny živočíšneho pôvodu a práve táto hrachová bielkovina môže byť vhodným doplnkom najmä pre vegetariánov a vegánov. Pretože 100% Plant Protein je krémový a sladký, možno z neho pripraviť chutný nápoj. Svojim 21 gramovým obsahom bielkovín vysokej kvality v každej dávke, je vynikajúcou formulou, vhodnou ako energetický nápoj pred tréningom a regeneračný nápoj po tréningu. Bielkoviny obsiahnuté v produkte prispievajú k rastu svalovej hmoty a k jej zachovaniu, ako aj k udržiavaniu normálneho stavu kostí.

Výhody:

  • prírodný hrachový proteín 
  • vysoký obsah bielkovín 
  • obohatený o L-glutamín a taurín 
  • podporuje rast a regeneráciu svalov

Odporúčane dávkovanie

Zmiešajte denne 1 dávku (30 g – ¾ odmerky) prášku v 300 ml vody, a užite po tréningu. Druhú dávku môžete konzumovať kedykoľvek v priebehu dňa na doplnenie energie.

Upozornenie

Potravina, prášok, s obsahom náhradného sladidla. Nevhodné pre deti, pre tehotné ženy, pre dojčiace ženy. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Výživové doplnky sa nesmú používať ako náhrada rozmanitej stravy.

Skladovanie

Uschovajte na suchom a tmavom mieste pri teplote do 25 °C, mimo dosahu malých detí.

Detaily produktu
#12_005

Špecifické referencie

ean13
728633111695

Čokoláda-pralinka

Pisane® C9 izolát hrachovej bielkoviny, čokoládovo-pralinková aróma, aróma bielej čokolády, nízkotučný kakaový prášok (10 - 12 %), chlorid sodný, sladidlá: sukralóza, acesulfám-K; zahusťovadlo: xantánová guma.

Vanilka-banán

Pisane® C9 hrachový izolát, aróma (vanilka, banán, smotanová vanilka), farbivo (riboflavín), chlorid sodný, sladidlá (sukralóza, acesulfám-K), zahusťovadlo (xantánová guma).

Alergény
Neobsahuje žiadne alergény.

NUTRIČNÉ HODNOTY

Veľkosť 1 dávky: 30 g

30 g

RVH (%)*

Energia

428 kJ

102 kcal

5 %

Tuky

z toho nasýtené mastné kyseliny

1,3 g

0,7 g

2 %

4 %

Sacharidy

z toho cukry

1,5 g

1,4 g

1 %

2 %

Bielkoviny

21 g

42 %

Soľ

1,5 g

25 %

* Referenčná výživová hodnota. Referenčný príjem priemerného dospelého (8400 kJ/2000 kcal).