Najnovší článok

Vyhľadávanie

100% L-Glutamine BioTechUSA, 240 g
  • 100% L-Glutamine BioTechUSA, 240 g

100% L-Glutamine BioTechUSA, 240 g

#11_052

100% L-Glutamine je neesenciálna aminokyselina, dôležitá pre nárast, ochranu a regeneráciu svalstva. Podporuje rast a ochranu svalovej hmoty.

17,90 €
S DPH
Množstvo
Vypredané

Popis

100 % čistý L-glutamínový prášok


Glutamín je neesenciálna aminokyselina, dôležitá pre nárast, ochranu a regeneráciu svalstva. Ide o najčastejšie sa vyskytujúcu sa aminokyselinu v ľudskom tele. Podporuje správne fungovanie svalových buniek a imunitného systému, tlmí katabolizmus bielkovín a zlepšuje dusíkovú bilanciu. Predstavuje dôležitý substrát pre biele krvinky. Jeho zníženie po náročnom dlhšie trvajúcom zaťažení môže viesť k jeho deficitu a zhoršeniu funkčnej zdatnosti bielych krviniek. Podávanie glutamínu podporuje tvorbu rastového hormónu a vytvára antikatabolický stav. Užívanie glutamínu je zvlášť užitočné počas redukčnej diéty pri obmedzení sacharidov.

100% L-Glutamine možno považovať za vážneho favorita v kategórii suplementov zameraných na kulturistiku, atletiku, silové disciplíny a všetky aktivity vysokej intenzity. Kulturisti obvykle využívajú L-glutamín počas prípravy na súťaže so zameraním na ochranu svalovej hmoty. Atléti a siloví športovci zvyčajne využívajú L-glutamín pre urýchlenie regenerácie a podporu imunitného systému. L-glutamín je najviac zastúpená aminokyselina v ľudskom tele a jeho hladina v krvnej plazme je najvyšší zo všetkých aminokyselín. 100% L-Glutamine je ideálny  na konzumáciu, tesne pred a po tréningu, aby ste vždy dodali 5 000 mg L-glutamín.

Výhody:

  • urýchľuje regeneráciu
  • podporuje rast a ochranu svalov
  • podporuje imunitný systém
  • zvyšuje tvorbu rastového hormónu

Odporúčané dávkovanie

Zmiešajte 1 dávku (5 g) v 250 ml vody alebo džúsu. Užívajte 1 dávku pred a 1 dávku po tréningu.

Upozornenie

Uskladňujte mimo dosahu malých detí. Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Ak máte nejaké zdravotné problémy, užívanie produktu konzultujte so svojím lekárom. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Nesmie sa používať ako náhrada pestrej stravy.

Skladovanie

Uchovávajte dobre uzatvorené na suchom mieste pri teplote 5 - 25 °C a relatívnej vlhkosti vzduchu do 70 %, mimo dosahu zdrojov tepla a priameho slnečného žiarenia.

Detaily produktu
#11_052

L-glutamín 100 %.

NUTRIČNÉ HODNOTY

Veľkosť 1 dávky: 5 g

5 g

RVH (%)*

Energia

85 kJ

20 kcal

1,01 %

Tuky

z toho nasýtené mastné kyseliny

0 g

0 %

Sacharidy

z toho cukry

0 g

0 g

0 %

0 %

Bielkoviny

5 g

10 %

Soľ

0 g

0 %

L-glutamín

5 g

-

* Referenčná výživová hodnota. Referenčný príjem priemerného dospelého (8400 kJ/2000 kcal).