100% Hydrolyzed Whey Protein - Scitec Nutrition

#12_122

Rýchlo vstrebateľný hydrolyzovaný srvátkový proteín.

Príchuť
Hmotnosť
28,09 €
s DPH
Množstvo
Na externom sklade [5-8 prac. dní]

Popis

Obsah bielkovín tvorený zo 100% hydrolyzátu srvátkovej bielkoviny.

Srvátková bielkovina je všeobecne považovaná za najlepší typ bielkoviny pre športové využitie. Stupeň spracovania, kvalita koncentrátov a izolátov srvátkovej bielkoviny, sa môže líšiť, bielkovinu obsahujú ale v celku, bez narušenia, avšak hydrolyzáciou dochádza k rozloženiu bielkovín na menšie časti, a preto bude aj rýchlosť trávenia, vstrebávania a využiteľnosti spomedzi všetkých typov bielkovín najvyššia.

Toto ultra rýchle vstrebávanie robí hydrolyzovanú srvátku najlepšou bielkovinou po tréningu (alebo v prípade viacerých tréningov počas dňa, medzi tréningami), na raňajky, po prebudení. Oproti iným značkám je zdrojom bielkovín 100% HYDROLYZED WHEY PROTEIN-u len hydrolyzát srvátky, jednoduchý koncentrát srvátkovej bielkoviny ani izolát produkt neobsahuje.

100% HYDROLYZED WHEY PROTEIN sa vyznačuje vysokým obsahom bielkovín, ktoré prispievajú k rastu svalovej hmoty a k jej zachovaniu, ako aj k udržiavaniu normálneho stavu kostí. Náš produkt môžu konzumovať aj osoby citlivé na laktózu, nakoľko obsahuje aj enzým laktázu.

Výhody:

·        podporuje rast, ochranu a regeneráciu svalov

·        28 g bielkovín v jednej dávke

·        obsahuje laktázu

·        rýchlo vstrebateľný


Odporúčané dávkovanie: 
Zmiešajte 1 dávku (35 g) v 350 ml vody.

Zloženie:

Jahoda-tiramisu:
Hydrolyzovaný izolát srvátkovej bielkoviny (instanizovaný  sójovým lecitínom), hydrolyzovaný koncentrát srvátkovej bielkoviny (instanizovaný sójovým lecitínom), jahodová aróma, tiramisu aróma, kakaový prášok (20-22%), sladidlá: sukralóza, acesulfám-K; chlorid sodný, zahusťovadlo: xantánová guma; mikrogranulovaná β-galaktozidáza (Tolerase™ L lactase enzým).

Toffee: Hydrolyzovaný izolát srvátkovej bielkoviny (instanizovaný  sójovým lecitínom), hydrolyzovaný koncentrát srvátkovej bielkoviny (instanizovaný sójovým lecitínom), toffee caramel mix (cukor, laktóza, aróma, soľ, stabilizátor: karbonáty sodíka), capuccino aróma, aróma mliečneho karamelu, sladidlá: sukralóza, acesulfám-K; chlorid sodný, mikrogranulovaná β-galaktozidáza (Tolerase™ L lactase enzým).

Alergény: Obsahuje sójové zrná, mlieko alebo výrobky z nich.

Upozornenie: Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Produkt nie je náhradou vyváženej, rozmanitej stravy a zdravého životného štýlu.

Skladovanie: Uschovajte na suchom a tmavom mieste, mimo dosahu malých detí.

Detaily produktu
#12_122
8 ďalších produktov v rovnakej kategórii: