100% Hydrolyzed Whey Protein Scitec Nutrition
  • 100% Hydrolyzed Whey Protein Scitec Nutrition
  • 100% Hydrolyzed Whey Protein Scitec Nutrition

100% Hydrolyzed Whey Protein Scitec Nutrition

#12_024

100% Hydrolyzed Whey Protein obsahuje vysoký obsah bielkovín, ktoré prispievajú k rastu a udržiavaniu svalovej hmoty a k dobrému stavu kostí.

Príchuť
Hmotnosť
29,90 €
s DPH
Množstvo
Na externom sklade [5-8 prac. dní]

Popis

Rýchlo vstrebateľný hydrolyzovaný srvátkový proteín


100% Hydrolyzed Whey Protein
 sa vyznačuje vysokým obsahom bielkovín, ktoré prispievajú k rastu svalovej hmoty a k jej zachovaniu, ako aj k udržiavaniu normálneho stavu kostí. Vhodné aj pre osoby citlivé na laktózu, nakoľko obsahuje aj enzým laktázu. 100% Hydrolyzed Whey Protein je ľahko stráviteľný a rýchlo vstrebateľný.

Hydrolyzácia rozloží proteín neporušený na menšie časti, takže rýchlosť trávenia, absorpcie a použitia je zo všetkých typov bielkovín najväčšia. Táto super rýchla absorpcia vďaka hydrolyzovanému srvátkovému proteínu je najlepším druhom bielkovín na použitie po tréningu.. Na rozdiel od iných značiek obsahuje 100% Hydro Whey iba srvátkový hydrolyzát ako zdroj bielkovín a žiadne ľahké srvátkové koncentráty a izoláty.

Srvátková bielkovina je všeobecne považovaná za najlepší typ bielkoviny pre športové využitie. Stupeň spracovania, kvalita koncentrátov a izolátov srvátkovej bielkoviny, sa môže líšiť, bielkovinu obsahujú ale v celku, bez narušenia, avšak hydrolyzáciou dochádza k rozloženiu bielkovín na menšie časti, a preto bude aj rýchlosť trávenia, vstrebávania a využiteľnosti spomedzi všetkých typov bielkovín najvyššia.

Výhody:

  • podporuje rast, ochranu a regeneráciu svalov
  • 28 g bielkovín v jednej dávke
  • obsahuje laktázu
  • rýchlo vstrebateľný

Odporúčané dávkovanie

Zmiešajte 1 dávku (35 g) v 350 ml vody.

Upozornenie

Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Produkt nie je náhradou vyváženej, rozmanitej stravy a zdravého životného štýlu.

Skladovanie

Uschovajte na suchom a tmavom mieste, mimo dosahu malých detí.

Detaily produktu
#12_024

Jahoda-tiramisu
Hydrolyzovaný izolát srvátkovej bielkoviny (instanizovaný  sójovým lecitínom), hydrolyzovaný koncentrát srvátkovej bielkoviny (instanizovaný sójovým lecitínom), jahodová aróma, tiramisu aróma, kakaový prášok (20 - 22 %), sladidlá: sukralóza, acesulfám-K; chlorid sodný, zahusťovadlo: xantanová guma; mikrogranulovaná β-galaktozidáza (Tolerase™ L lactase enzým).

Toffee
Hydrolyzovaný izolát srvátkovej bielkoviny (instanizovaný  sójovým lecitínom), hydrolyzovaný koncentrát srvátkovej bielkoviny (instanizovaný sójovým lecitínom), toffee caramel mix (cukor, laktóza, aróma, soľ, stabilizátor: karbonáty sodíka), capuccino aróma, aróma mliečneho karamelu, sladidlá: sukralóza, acesulfám-K; chlorid sodný, mikrogranulovaná β-galaktozidáza (Tolerase™ L lactase enzým).

Alergény
Obsahuje sójové zrná, mlieko alebo výrobky z nich.

Produkty v rovnakej kategórii: 2

Kód: #27_007

Značka: Nutrend

Hydro Whey Nutrend

Hydro Whey je hydrolyzovaný srvátkový izolát, ktorý je považovaný za jeden z najlepších zdrojov bielkoviny z hľadiska vstrebateľnosti, ale aj využiteľnosti.

Cena 31,80 €
Viac
Na externom sklade [5-8 prac. dní]