100% Casein Complex Scitec Nutrition
  • 100% Casein Complex Scitec Nutrition

100% Casein Complex Scitec Nutrition, 920 g

#12_002

100% Casein Complex kazeínový komplex s postupným vstrebávaním. Podporuje rast a regeneráciu svalov. Ideálny doplnok pred spaním.

Príchuť
26,50 €
S DPH
Množstvo
Na externom sklade [5-8 prac. dní]

Popis

100%-ný pôvod z kazeínovej bielkoviny 


100% Casein Complex
je zmesou dominantnej mliečnej bielkoviny – micelárneho kazeínu - zmesou výlučne z kazeínových bielkovín. Kazeín sa vyznačuje vysokým obsahom esenciálnych aminokyselín s rozvetveným reťazcom (BCAA), a veľmi vysokým obsahom l-glutamínu (vyšším, než srvátkové bielkoviny). L-glutamín je aminokyselinou, ktorá má najväčší podiel v krvi.

Bielkoviny, ktoré 100% Casein Complex obsahuje, prispievajú k zvyšovaniu a udržaniu svalovej hmoty. Zabezpečujú pre organizmus všetky potrebné aminokyseliny vrátane 9 aminokyselín, ktoré si organizmus nedokáže vytvoriť a ktoré je nutné prijať potravou. Sú to: Histidín, Izoleucín, Leucín, Lyzín, Methionín, Fenylalanín, Treonín, Tryptofán, Valín. Formula je obohatená o extra dávku l-glutamínu, taurínu a tráviacich enzýmov Bromelaínu a Papaínu.

100% Casein Complex obsahuje tiež vápnik, ktorý prispieva k procesom normálnej tvorby energie látkovou premenou, k správnej činnosti svalov a k neurotransmisiám, a tiež k udržiavaniu normálneho stavu kostí a zubov.*

* Vedecky dokázané tvrdenia Európskym úradom pre bezpečnosť potravín (EFSA), povolené Európskou komisiou (EC)

Výhody:

  • proteín s postupným vstrebávaním 
  • podporuje rast a regeneráciu svalov 
  • vhodný pred spaním 
  • obsahuje vápnik pre udržanie zdravých kostí

Odporúčané dávkovanie

Rozmiešajte 1 dávku denne (30 g – ¾ odmerky) v 350 ml vody. 100% kazeínový komplex je odporúčaný v prípade veľkého časového odstupu medzi hlavnými jedlami resp. pred spánkom. Pri užívaní iného proteínu alebo aminokyseliny pred tréningom je vhodný ako potréningový proteínový nápoj.

Upozornenie

Produkt nie je náhradou vyváženej, rôznorodej stravy a zdravého životného štýlu. Uchovávajte uzamknuté pred malými deťmi. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku.

Detaily produktu
#12_002

Špecifické referencie

ean13
728633108121

Belgická čokoláda

Mliečny bielkovinový komplex ( koncentrát micelárneho kazeínu a kazeinát sodný), prášok bielej čokolády (sacharóza, kakaový prášok (33,4 %), úplné sušené mlieko), dextróza, čokoládová aróma, chlorid sodný, L-glutamín, taurín, sladidlá: acesulfám-K, sukralóza, výťažky z Bromelain Ananas comosus (1200 GDU/g), výťažky z Papain Carica papaya (1,5 FIP U/mg).

Marakuja-biela čokoláda

Mliečny bielkovinový komplex ( koncentrát micelárneho kazeínu a kazeinát sodný), prášok bielej čokolády (sacharóza, kakaový prášok (33,4 %), úplné sušené mlieko), dextróza, aróma bielej čokolády, aróma maracuje, chlorid sodný, L-glutamín, taurín, sladidlá: acesulfám-K, sukralóza, výťažky z Bromelain Ananas comosus (1200 GDU/g), výťažky z Papain Carica papaya (1,5 FIP U/mg).

Žltý melón-biela čokoláda

Mliečny bielkovinový komplex ( koncentrát micelárneho kazeínu a kazeinát sodný), prášok bielej čokolády (sacharóza, kakaový prášok (33,4 %), úplné sušené mlieko), dextróza, aróma žltého melóna, aróma bielej čokolády, chlorid sodný, L-glutamín, taurín, sladidlá: acesulfám-K, sukralóza, výťažky z Bromelain Ananas comosus (1200 GDU/g), výťažky z Papain Carica papaya (1,5 FIP U/mg).

***Môže mať nežiadúce účinky na aktivitu a pozornosť detí.

Alergény
Produkt vyrobený v prevádzke, kde sa spracováva mlieko, sója, vajcia, obilniny obsahujúce lepok, výrobky z rýb, morských živočíchov, kôrovcov, arašidy a orechy.

NUTRIČNÉ HODNOTY

Veľkosť 1 dávky: 30 g

30 g

RVH (%)*

Energia

445 kJ

106 kcal

5 %

Tuky

z toho nasýtené mastné kyseliny

0,7 g

0,6 g

1 %

2 %

Sacharidy

z toho cukry

2,8 g

2,8 g

1 %

3 %

Bielkoviny

22 g

44 %

Soľ

0,33 g

6 %

Amino Acid Matrix

400 mg

-

L-Glutamín

200 mg

-

Taurín

200 mg

-

Zmes tráviacich enzýmov

24 mg

-

Bromelaín

12 mg

-

Papaín

12 mg

-

* Referenčná výživová hodnota. Referenčný príjem priemerného dospelého (8400 kJ/2000 kcal).