• Znížená cena
Scitec Nutrition 100% Casein Complex 920 g
  • Scitec Nutrition 100% Casein Complex 920 g
  • Scitec Nutrition 100% Casein Complex, nutričné hodnoty

100% Casein Complex - Scitec Nutrition

#12_002

100% Casein Complex kazeínový komplex s postupným vstrebávaním. Podporuje rast a regeneráciu svalov. Ideálny doplnok pred spaním.

Príchuť
Hmotnosť
23,41 €
19,90 € Zľava 15%
s DPH
Množstvo
Skladom

Popis

100%-ný pôvod z kazeínovej bielkoviny


100% Casein Complex
je zmesou dominantnej mliečnej bielkoviny – micelárneho kazeínu - zmesou výlučne z kazeínových bielkovín. Kazeín sa vyznačuje vysokým obsahom esenciálnych aminokyselín s rozvetveným reťazcom (BCAA), a veľmi vysokým obsahom l-glutamínu (vyšším, než srvátkové bielkoviny). L-glutamín je aminokyselinou, ktorá má najväčší podiel v krvi.


Bielkoviny, ktoré 100% Casein Complex obsahuje, prispievajú k zvyšovaniu a udržaniu svalovej hmoty. Zabezpečujú pre organizmus všetky potrebné aminokyseliny vrátane 9 aminokyselín, ktoré si organizmus nedokáže vytvoriť a ktoré je nutné prijať potravou. Sú to: Histidín, Izoleucín, Leucín, Lyzín, Methionín, Fenylalanín, Treonín, Tryptofán, Valín. Formula je obohatená o extra dávku l-glutamínu, taurínu a tráviacich enzýmov Bromelaínu a Papaínu.

100% Casein Complex obsahuje tiež vápnik, ktorý prispieva k procesom normálnej tvorby energie látkovou premenou, k správnej činnosti svalov a k neurotransmisiám, a tiež k udržiavaniu normálneho stavu kostí a zubov.*

* Vedecky dokázané tvrdenia Európskym úradom pre bezpečnosť potravín (EFSA), povolené Európskou komisiou (EC).

Casein Complex - Scitec Nutrition 30 g

Výhody:

  • proteín s postupným vstrebávaním 
  • podporuje rast a regeneráciu svalov 
  • vhodný pred spaním 
  • obsahuje vápnik pre udržanie zdravých kostí

Odporúčané dávkovanie

Rozmiešajte 1 dávku denne (30 g – ¾ odmerky) v 350 ml vody. 100% kazeínový komplex je odporúčaný v prípade veľkého časového odstupu medzi hlavnými jedlami resp. pred spánkom. Pri užívaní iného proteínu alebo aminokyseliny pred tréningom je vhodný ako potréningový proteínový nápoj.

Upozornenie

Produkt nie je náhradou vyváženej, rôznorodej stravy a zdravého životného štýlu. Uchovávajte uzamknuté pred malými deťmi. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku.

Detaily produktu
#12_002

Belgická čokoláda

Mliečny bielkovinový komplex ( koncentrát micelárneho kazeínu a kazeinát sodný), prášok bielej čokolády (sacharóza, kakaový prášok (33,4 %), úplné sušené mlieko), dextróza, čokoládová aróma, chlorid sodný, L-glutamín, taurín, sladidlá: acesulfám-K, sukralóza, výťažky z Bromelain Ananas comosus (1200 GDU/g), výťažky z Papain Carica papaya (1,5 FIP U/mg).

Žltý melón-biela čokoláda

Mliečny bielkovinový komplex ( koncentrát micelárneho kazeínu a kazeinát sodný), prášok bielej čokolády (sacharóza, kakaový prášok (33,4 %), úplné sušené mlieko), dextróza, aróma žltého melóna, aróma bielej čokolády, chlorid sodný, L-glutamín, taurín, sladidlá: acesulfám-K, sukralóza, výťažky z Bromelain Ananas comosus (1200 GDU/g), výťažky z Papain Carica papaya (1,5 FIP U/mg).

Marakuja-biela čokoláda

Mliečny bielkovinový komplex ( koncentrát micelárneho kazeínu a kazeinát sodný), prášok bielej čokolády (sacharóza, kakaový prášok (33,4 %), úplné sušené mlieko), dextróza, aróma bielej čokolády, aróma maracuje, chlorid sodný, L-glutamín, taurín, sladidlá: acesulfám-K, sukralóza, výťažky z Bromelain Ananas comosus (1200 GDU/g), výťažky z Papain Carica papaya (1,5 FIP U/mg).

***Môže mať nežiadúce účinky na aktivitu a pozornosť detí.

Alergény
Produkt vyrobený v prevádzke, kde sa spracováva mlieko, sója, vajcia, obilniny obsahujúce lepok, výrobky z rýb, morských živočíchov, kôrovcov, arašidy a orechy.

Zákazníci, ktorí kúpili tento produkt, kúpili tiež:
Produkty v rovnakej kategórii: 24

Kód: #27_008

Značka: Nutrend

Iso Whey Prozero - Nutrend

Iso Whey Prozero je ideálny pre doplnenie bielkovín pre kvalitnú obnovu svalovej hmoty. Obohatený o vysoký obsah prirodzene sa vyskytujúcich BCAA.

Cena 18,32 €
Viac
Na externom sklade [5-8 prac. dní]

Kód: #11_019

Značka: BioTechUSA

Protein Power - BioTechUSA

Protein Power zo sójového izolátu, kazeínu a srvátky obohatený o kreatín pre zvýšenie fyzickej výkonnosti. Urýchľuje a zlepšuje regeneráciu svalov.

Cena 17,90 €
Viac
Na externom sklade [5-8 prac. dní]

Kód: #27_003

Značka: Nutrend

Long Protein - Nutrend

Long Protein obsahuje 80 % bielkovín v každej dávke. Je obohatený o BCAA, v každej dávke nájdete 7 g týchto vetvených esenciálnych aminokyselín.

Cena 31,90 €
Viac
Na externom sklade [5-8 prac. dní]

Kód: #27_007

Značka: Nutrend

Hydro Whey - Nutrend

Hydro Whey je hydrolyzovaný srvátkový izolát, ktorý je považovaný za jeden z najlepších zdrojov bielkoviny z hľadiska vstrebateľnosti, ale aj využiteľnosti.

Cena 34,70 €
Viac
Na externom sklade [5-8 prac. dní]