100% BCAA - BioTechUSA

#11_051

Prírodný, 100% čistý aminokyselinový prípravok v práškovej forme s obsahom BCAA v pomere 2:1:1.

Príchuť
Hmotnosť
25,90 €
s DPH
Množstvo
Na externom sklade [5-8 prac. dní]

Popis

Aminokyseliny sú stavebnými kameňmi bielkovín, ktoré prispievajú k rastu a udržaniu svalovej hmoty. Aminokyseliny leucín, izoleucín, valín obsahuje v pomere 2:1:1. Tieto aminokyseliny tvoria skupinu aminokyselín s rozvetveným reťazcom (BCAA). Čistý a prírodný zdroj energie pre športovcov. Vďaka práškovej forme bez príchute možno tento prípravok užívať rôznymi spôsobmi. Môžete ho pridať do iných výživových doplnkov alebo do jedál.

VIAC O BCAA

Výhody:

·        zlepšuje regeneráciu

·        podporuje rast svalov

·        prírodný zdroj energie


Odporúčané dávkovanie: Rozmiešajte jednu mierne kopcovitú odmerku (5 g) prípravku v 250 ml vody alebo džúsu. Užívajte jednu dávku (5 g) 30 minút pred tréningon a jednu ihneď po tréningu. V netréningové dni užívajte medzi jedlami. Čisté BCAA aminokyseliny sa ťažko rozpúšťajú, preto sa odporúča pre rozmiešanie používať šejker.

Zloženie: L-leucín (50%), L-izoleucín (25%), L-valín (25%).

Upozornenie: Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Nesmie sa používať ako náhrada pestrej stravy. Uskladňujte mimo dosahu malých detí. Nevhodné pre osoby alergické (precitlivené) na niektorú z látok uvedených v zložení produktu.

Skladovanie: Uchovávajte dobre uzatvorené na suchom mieste pri teplote 5–25°C a relatívnej vlhkosti vzduchu do 70%, mimo dosahu zdrojov tepla a priameho slnečného žiarenia.

Detaily produktu
#11_051
8 ďalších produktov v rovnakej kategórii: